KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15506170
nr 1550 6170
Tomasz Holuj
(f. 1947), Polen
Signerad, blandteknik, musikanter. Bladets mått: 42x55 cm, yttermått inklusive ram: 59x72 cm
Tomasz Holuj, polsk bildkonstnär född i Krakow 1947.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 3 juli 2023
kl 18:40:49
100 kr
150 kr